Nagroda główna za zajęcie I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej

RedaktorAktualności

Nagroda główna za zajęcie I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej

Uczennica naszej szkoły Angelika Szybańska odebrała nagrodę główną za zajęcie pierwszego miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej. Była nią pielgrzymka do Ziemi Świętej, w ramach której odwiedziła: Jerozolimę, Betlejem, Ain Karem, Betanię, Jaffę, Cezareę Nadmorską, Nazaret, Kafarnaum oraz najstarsze miasto świata – Jerycho. Pielgrzymowała śladami wiary po ojczyźnie naszego Pana Jezusa Chrystusa i Jego Najświętszej Matki.

Angelika zaprasza uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie, którego pielgrzymka może być pięknym ukoronowaniem.

Na głównym zdjęciu od prawej: Bogumił Dziedziul – katecheta, Angelika Szybańska (metropolia białostocka) – laureatka I miejsca w OKWB, Małgorzata Cybulska – katechetka, Marta Maria Grańska (diecezja zamojsko-lubaczowska) – II miejsce w OKWB.

Bogumił Dziedziul – katecheta