Nowości wydawnicze w bibliotece szkolnej

RedaktorAktualności

logo Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Informujemy, że w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 do biblioteki szkolnej zostały zakupione następujące nowości wydawnicze: beletrystyka, książki psychologiczne, specjalistyczne, historyczne, a także lektury. Na swoich czytelników czekają między innymi tacy autorzy polscy i zagraniczni jak: Katarzyna Bonda, Julia Brylewska, Lee Child, Wojciech Chmielarz, Cassandra Clare, Harlan Coben, Claudia Gray, Frank Herbert, Paweł Kopijer, Krystyna Mirek, Remigiusz Mróz, Marcel Moss, A. November, Nicholas Sparks, Brent Weeks.

Zachęcamy do wypożyczania nowo zakupionych książek oraz do korzystania z nich na miejscu w nowym, klimatycznym kąciku czytelniczym, znajdującym się w czytelni. Sofę wraz z fotelami zakupiono z dotacji NPRCz.