Podsumowanie spotkania autorskiego z aktorem BTL-u Ryszardem Dolińskim

RedaktorAktualności

We środę 6 listopada br. w auli Zespołu Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku odbyło się spotkanie ze znanym aktorem Białostockiego Teatru Lalek – Ryszardem Dolińskim w ramach zadania publicznego ,,Kulturalni białostoczanie”, realizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół ,,Elektryka”, dofinansowanego ze środków budżetu Miasta Białegostoku.

Pan Ryszard Doliński należy do zespołu Białostockiego Teatru Lalek od 40 lat. Uczestniczył w licznych przedsięwzięciach artystycznych, teatralnych i filmowych. Wystąpił w dziesiątkach spektakli, jest wybitną osobowością teatralną. Młodzież przeprowadziła wywiad z aktorem, który opowiadał z humorem o swojej przeszłości i wielkiej pasji, czyli teatrze. Uczniowie z  zainteresowaniem słuchali głębokich refleksji na temat życia i rozwijania swoich uzdolnień.