Spotkanie Rady Młodzieżowej Książnicy Podlaskiej

RedaktorAktualności

Spotkanie Rady Młodzieżowej Książnicy Podlaskiej - zdjecie grupowe

Po raz kolejny Rada Młodzieżowa Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku miała okazję spotkać się w głównej bibliotece publicznej Podlasia. 17 marca 2022 roku szóste piętro placówki wypełniło się młodymi ludźmi, którzy uczestniczyli w warsztatach „Budowanie poczucia własnej wartości” prowadzonych przez terapeutów Panią Elżbietę Powichrowską (dyrektor Ośrodka Profilaktyki i Terapii dla Młodzieży i Dorosłych ETAP w Białymstoku) oraz Panią Joannę Dziemiańczyk.

Zostali serdecznie zaproszeni przez Pana Piotra Janickiego z Działu Promocji Książnicy Podlaskiej do udziału w Sejmiku Poetyckim, organizowanym organizowanym w dniu 22 marca 2022 r. w ramach Festiwalu Literackiego „Autorzy i Książki. Podlaskie podsumowanie”. Zaprezentowali też swoim koleżankom i kolegom nowości literackie adresowane dla młodzieży.

Nie zabrakło oczywiście czasu na wymianę doświadczeń oraz integrację przy słodkim poczęstunku.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania autorstwa Marka Grzędy z kl. IV cT.