Spotkanie z przedstawicielkami firmy Masterpress S.A.

AdminAktualności

Dnia 6 marca 2018 r. podczas godziny wychowawczej w kl. IV IT odbyło się spotkanie w ramach preorientacji zawodowej, w którym uczestniczyły: p. Anna Świsłocka oraz p. Joanna Lipińska z firmy Masterpress S.A. w Białymstoku. Firma mieści się przy ul. Jacka Kuronia 4 i produkuje wysokiej jakości opakowania termokurczliwe oraz etykiety samoprzylepne.

Oto relacja Gabrysi M. – jednej z uczennic uczestniczących w spotkaniu: „Spotkanie z przedstawicielkami Masterpress przebiegło w miłej atmosferze. Zostały nam przedstawione wszystkie aspekty pracy w takiej firmie, zarówno na najniższych szczeblach, jak i tych postawionych nieco wyżej. Po takim spotkaniu można śmiało powiedzieć, że wiemy wszystko, co byśmy chcieli wiedzieć na temat pracy w tej właśnie firmie. Czy praca na produkcji jest wymarzoną pracą? Każdy już musi to ocenić indywidualnie, ale przynajmniej wiemy już, na czym to polega. Dobrze też, że zostały nam przedstawione możliwe ścieżki kariery. Jedyne, czego mi zabrakło, to czegoś w stylu ulotek z adresem e-mail, na który możnaby wysłać CV. Generalnie potrzebne są takie takie spotkania. Więcej firm mogłoby takowe organizować”.

Link dla zainteresowanych pracą w Masterpressie: http://www.masterpress.com/praca/