Sukces naszego ucznia w konkursie E(x)plory

RedaktorAktualności

W piątek 25 października uczeń z kl. III dT  Krzysztof Piotrowski otrzymał Nagrodę Specjalną za Innowację Społeczną, którą przyznała kapituła Fundacji Zaawansowanych Technologii – głównego organizatora Konkursu Naukowego E(x)plory 2019. Po trzech dniach zmagań konkursowych i wystawienniczych w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni jury Krajowego Finału Konkursu przyznało swoje nagrody, doceniając także projekt Krzysztofa pt. „Przystosowanie roweru trójkołowego dla osób niepełnosprawnych intelektualnie – zdalnie sterowany rower rehabilitacyjny”. Tym samym nasz uczeń znalazł się w gronie kilku zwycięskich stypendystów spośród blisko dwustu walczących o uznanie projektów. Był jedynym, ale jakże godnym, reprezentantem Zespołu Szkół Elektrycznych, Białegostoku, a nawet Polski północno-wschodniej na scenie E(x)plory.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zdjęcia pochodzą z archiwum własnego oraz https://www.facebook.com/Explory/