Świętowanie w ZSE

RedaktorAktualności

Pan Prezydent Miasta Białegostoku wraz z Panią Dyrektor i uczniami ZSE przy stoisku Apple

Technikum Elektryczne w Białymstoku zwyciężyło w Rankingu Wojewódzkim Techników Perspektywy 2024. Tegoroczny sukces społeczność szkolna świętowała 15 stycznia.

Tego dnia dużo się działo zarówno w auli, jak i w strefie „Elektryk feel good”. Upowszechniany był projekt „ZSE w Białymstoku – nowy wymiar edukacji”, przygotowane zostały różne stanowiska: projektowanie i grafika, technologie sieciowe, technologie Apple, gra szkolna, wirtualna rzeczywistość, a także poczęstunek. Młodzież chętnie korzystała z przygotowanych atrakcji.

Warto podkreślić, że podczas świętowania naszą szkołę odwiedził Prezydent Miasta Białegostoku Tadeusz Truskolaski, który wręczył list gratulacyjny Pani mgr inż. Annie Niczyporuk – Dyrektor Zespołu Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia poniżej oraz na stronie Urzędu Miejskiego w Białymstoku:
https://www.bialystok.pl/pl/wiadomosci/aktualnosci/najlepsze-technikum-elektryczne.html.