Tłusty czwartek + Walentynki = Pączkowe Love

RedaktorAktualności

Nauczyciel Adam Mosiej wskazuje na pączka, którego trzyma nauczycielka Anna Szczesiul

W ubiegły czwartek 8 lutego zorganizowane zostało w naszej szkole nie lada wydarzenie! Mianowicie, społeczność ZSE miała okazję celebrować lutowe combo: Tłusty czwartek połączony z obchodami Walentynek.

Co tym razem czekało na przybyłych gości?
Po pierwsze: konkurs GORĄCE SERCA
Wystarczyło pokonać konkurentów w tańcu, stając na serduszko umieszczone na podłodze 😉 Gdzie tu wyzwanie? Otóż, serduszek było zdecydowanie mniej niż uczestników, więc wygrali najzwinniejsi! Tradycyjnie na zwycięzców czekały mega nagrody!

Kolejna konkurencja skierowana była do naszych zacnych nauczycieli oraz pozostałych pracowników szkoły – mieli oni za zadanie pokonać trasę o długości auli z niewieloma utrudnieniami – w parach, a do tego z pięcioma balonikami umieszczonymi w dość nietypowych miejscach. Na walentynkowy deser zaproponowaliśmy również konkurencję na refleks, połączoną z dobrze znaną przyśpiewką pt. “Głowa, ramiona, kolana, pięty”. Tutaj także trzeba była wykazać się sprytem i szybkością w działaniu, a wszystko to przy dopingu zebranej licznie publiczności.

Ponadto przed aulą czekał na chętnych kącik walentynkowy! Był on doskonałą okazją na uwiecznienie walentynkowego momentu, można bowiem było zrobić sobie tam zdjęcie (koniecznie z elementem walentynkowym!) ze swoim chłopakiem, dziewczyną, przyjaciółką lub swoją ekipą! Śmiechom i przytulaskom końca nie było widać 🙂

Tegoroczna zabawa odbyła się w klimacie TŁUSTEGO CZWARTKU – Rada Rodziców zaopatrzyła społeczność ZSE w niezliczone ilości pączków! Tego dnia nie było w naszej szkole osoby, która nie skosztowałaby tych słodkich rarytasów, ba! co niektórzy skusili się nawet na więcej 🙂 Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować Radzie Rodziców za ten fantastyczny pomysł!

Było smacznie, aktywnie i wesoło, czyli jak to zwykle bywa z SU 🙂 Zresztą, co my będziemy Wam opowiadać, zobaczcie sami! Dołączamy fotorelację z imprezy, wykonaną przez ucznia naszej szkoły, Mateusza Fiłona.

Na kolejną porcję SERCOWYCH wrażeń zapraszamy za rok!
Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunami