Turniej siatkówki plażowej

RedaktorAktualności

Turniej siatkówki plażowej

Dnia 14.06.2022 r. odbył się Turniej siatkówki plażowej. Zgłosiło się 10 drużyn z różnych klas. Pogoda zmusiła do rozegrania zaplanowanego turnieju w warunkach halowych, a zawodnicy musieli dostosować się do techniki plażowej: mniejsze boiska, piłki plażowe, 4-osobowe drużyny itp.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Turniej wygrała kl. 3 jt, drugie miejsce przypadło kl. 2 kt, trzecie – kl. 3 gt, czwarte zaś – kl. 2 et. Wyróżnienia otrzymali: Emil Krawczuk z kl. 3 jt, Kacper Tenderendo z kl. 2 kt, Igor Kondratowicz z kl. 3 gt oraz Mateusz Kondraciuk z kl. 2 et. Najlepszym zawodnikiem turnieju została Dominika Antroszczyk z kl. 3 gt.

Za wspólne kibicowanie dziękują organizatorzy: Anna Wolańska, Robert Wajszczuk, Wojciech Zdanuczyk.