Udział uczniów w meczu Jagiellonii Białystok z Zagłębiem Lubin

AdminAktualności

W niedzielę 29 października 2017 r. grono uczniów naszej szkoły uczestniczyło w meczu Jagiellonii Białystok z Zagłębiem Lubin. Mimo niesprzyjającej aury, wierni kibice lokalnej drużyny piłki nożnej przybyli na stadion. Niezwykle emocjonujący mecz zakończył się pięknym wynikiem 3:1.

Wycieczki szkolne na mecze piłki nożnej naszej drużyny możliwe są dzięki projektowi, którego głównym celem jest aktywizacja młodzieży szkolnej, nauka kulturalnego dopingu, wychowanie nowego pokolenia kibiców, dobra zabawa podczas widowisk sportowych oraz propagowanie zdrowego trybu życia. Jagiellonia Białystok Sportowa Spółka Akcyjna oferuje młodzieży nieodpłatny udział w meczach piłki nożnej Jagiellonii Białystok na Stadionie Miejskim w Białymstoku przy ul. Słonecznej 1. Projekt jest realizowany od roku szkolnego 2015/2016. Nasza szkoła uczestniczy w nim od początku.

Wejścia szkół na mecze Jagiellonii organizuje Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku. Zaproszenia skierowane do Dyrektorów Szkół Miasta Białegostoku kieruje pani Ewa Mituła Dyrektor Departamentu Edukacji.

Podczas meczu Jagiellonii Białystok z Zagłębiem Lubin opiekę nad uczniami sprawowali: p. Anna Rutkowska, p. Wiesław Gabrel i p. Mariusz Żamojtuk.