Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

RedaktorAktualności

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

W dniu 24 czerwca 2021 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Elektrycznych w Białymstoku uroczycie zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022. W akademii wzięli udział uczniowie wszystkich klas wraz z wychowawcami, a także Dyrekcja, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście.

Podczas spotkania na forum szkoły wyróżnieni zostali liczni uczniowie, m.in. za osiągnięcia w nauce, konkursach, sporcie, aktywną pracę w Samorządzie Uczniowskim. Zaprezentowała się także Młodzieżowa Orkiestra Dęta ZSE w Białymstoku pod batutą Leszka Szymczukiewicza.

Miłym posumowaniem kończącego się roku szkolnego był film obejmujący najważniejsze wydarzenia z życia szkoły z tego okresu.

Zachęcamy do obejrzenia fotofelacji.