ZSE laureatem OPPTINE 2018

AdminAktualności

14 czerwca 2018 roku Zespół Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku został Laureatem 2018 Nagrody Edukacyjnej OPPTINE 2018 Oddziału Podlaskiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Nagroda o nazwie OPPTINE jest przyznawana w dwóch kategoriach: instytucjonalnej i indywidualnej. ZSE otrzymał nagrodę w kategorii instytucjonalnej za inicjatywy/przedsięwzięcia w zakresie popularyzacji informatyki i e-edukacji.

Uroczystość wręczenia nagrody odbyła się podczas Konferencji SMART CITY I INTERNETU RZECZY – O nową jakość życia w miastach, która odbyła się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego w kampusie Uniwersytetu w Białymstoku. Organizatorami konferencji byli: Polskie Towarzystwo Informatyczne – Oddział Podlaski – Koło w Białymstoku, Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu w Białymstoku, Fundacja „KIERUNKOWSKAZ”, Zespół Szkół Elektrycznych w Białymstoku.