INVENT YOUR GAME 2024. Hasło przewodnie zostało wybrane!

RedaktorAktualności

zadowoleni chłopiec i dziewczynka przy laptopie

VI edycja Międzyszkolnego Konkursu Tworzenia Gier Komputerowych INVENT YOUR GAME ma już swoje hasło przewodnie!

Jako organizatorzy jesteśmy bardzo wdzięczni społeczności Elektryka za zaangażowanie w wybór przewodniego hasła obecnej edycji konkursu. Tegoroczny plebiscyt pobił rekord frekwencji z poprzednich lat! Tym razem w głosowaniu wzięło udział blisko 300 osób, a liczba głosów oddana na zwycięzcę zeszłorocznej ankiety (przypomnijmy – „Tato wyszedł po mleko”) w bieżących wyborach wystarczyłaby do zajęcia zaledwie trzeciego miejsca. Jest moc!

Budując napięcie przed ogłoszeniem ostatecznych wyników należy powiedzieć, że wielkim przegranym naszej ankiety okazało się hasło o ogromnym potencjale „Tajemnica zaginionego chromosomu”, zajmując już po raz drugi z rzędu 2 miejsce. Ciekawostką jest też, że pozycje 3 i 4 w naszym plebiscycie zajęły hasła, które również w ubiegłym roku uplasowały się na tych samych lokatach, czyli „Co kryje się w piwnicy?” i „Jestem małpa i mam stado goryli”. Do czołówki aspirowały jeszcze hasła „Orzeł, ty upieczesz się w tym swetrze” oraz „Felgi sie gno”. Niestety zwycięzca może być tylko jeden.

Bezapelacyjnym zwycięzcą plebiscytu, a jednocześnie oficjalnym tematem przewodnim konkursu INVENT YOUR GAME 2024 zostało hasło „Sigma”!

Oficjalne otwarcie konkursu wraz z regulaminem i innymi potrzebnymi dokumentami zostanie opublikowane w oddzielnym komunikacie, ale już dziś możecie zacząć myśleć nad formą i scenariuszem Waszej konkursowej gry.

Jeszcze raz pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie i oddali głos w naszej ankiecie. Nie wykluczamy, że „niewykorzystane” w tej edycji hasła pojawią się jeszcze raz w przyszłości. Dotyczy to także propozycji składanych przez głosujących, które również były bardzo ciekawe. Szczególnie inspirujące mogłoby się wydawać hasło „Twój Stary – The Real Milk History” ewidentnie nawiązujące do poprzedniej edycji konkursu, poruszające szkolne tematy hasło „Milionerzy: Gra o Dwójkę z Matmy” czy wieloznaczne „Ukradłem dla Ciebie rower”.

Mamy nadzieję, że popularność plebiscytu przełoży się również na dużą liczbę uczestników konkursu. Serdecznie zachęcamy!

Pozdrawiamy, życzymy powodzenia w konkursie oraz twórczego i owocnego programowania.

INVENT YOUR GAME 2024 „Sigma” czas zacząć! Niech Moc będzie z Wami! 🙂

Organizatorzy

Wiesław Gabrel

Krzysztof Szerszeń

Norbert Toruński

Grafika: pixabay.com/pl/.