Wycieczka do Warszawy

RedaktorAktualności

Zdjęcie grupowe na Starówce warszawskiej

3 listopada klasy II F oraz II H pod opieką mgr M. Szlęzak-Hrymajłło oraz mgr R. Ostapczuk uczestniczyły w wycieczce do Warszawy. Jak na klasy informatyczną i programistyczną przystało osią wycieczki były komputery oraz nauka.

Odwiedziliśmy Interaktywne Muzeum Flipperów „Pinball Station” w centrum stolicy. Posiada ono kolekcję ponad 100 flipperów i gier arcade. Muzeum jest z chęcią odwiedzane przez osoby w każdym wieku, które mogą cieszyć się grą na zabytkowych flipperach.

Byliśmy również w Warszawskim Muzeum Komputerów i Gier. Jest to również interaktywne muzeum, w którym można powspominać czasy Atari i monochromatycznych monitorów oraz zabytkowych konsoli. W muzeum komputerów wszystkie sprzęty są udostępnione zwiedzającym, na każdym można zagrać.

Ostatnim punktem programu było Centrum Kopernika, w którym obejrzeliśmy wystawy stałe oraz wystawę czasową. 

Do Białegostoku wróciliśmy koło 22 zmęczeni, ale zadowoleni. Było naprawdę super :).